Vánoční focení 2021

Přestože do Vánoc je ještě dost času, rozhodla jsem se zareagovat na Vaše prosby a začít s Vánočním focením, abyste stihli do Štědrého dne vytisknout kalendáře, fotky a fotoplátna, která plánujete pod stromeček.  Nadělovat se u mě bude každou neděli odpoledne do konce listopadu. Termín si prosím zarezervujte co nejdříve, je možné, že později již nebude.

Jak bude takové focení probíhat?

     Máte-li termín, přijedete do mého ateliéru na adrese Plzeňská 168, Toužim. Protože nemám ráda hromadná focení a masové akce, na každou rodinu mám hodinu času. Přijeďte ale prosím včas (ani později, ani dříve), ať těch svých 60 minut můžete náležitě využít. Uděláme si kávu a čaj, pro méně otrlé tu budu mít i něco ostřejšího na uvolnění. Focení by mělo být příjemné pro všechny zúčastněné. Neočekávejte ode mě přílišné napózovávání. Spíš si vypijete na gauči nápoje, ideální je sebou vzít i svojí oblíbenou stolní hru či hudební nástroj (bubeníci prosím vemte v potaz, že bicí sestavu na gauči nepostavím). Ráda bych, aby atmosféra rodinných fotek byla uvolněná a navozovala atmosféru příjemného Štědrého večera, stráveného s rodinnou bez televize a mobilů. 

     Mám tu pro Vás připravené dvě scény. První je určená na rodinné focení a druhá jen pro malá dítka.

Co na sebe?

     Protože outfit je čistě na Vás, zkuste své oblečení barevně sladit. Vítám bílou, krémovou, béžovou, červenou, oranžovou, hnědou barvu (obecně budou lepší teplejší barvy než ty chladné). Oblečení by ale mělo být spíše neformální..žádné slavnostní košile a kravaty. Spíš pohodlné domácí šaty, flanelky, svetry a rifle bez obrázků a nápisů. U menších dětí jsou ideální kšandy. Hlavně abyste se cítili pohodlně a příjemně. Pokud využijete i malou dětskou scénu, zvažte i zimní oblečení (čepici, šálu, svetřík). K dispozici tu mám dětské kožíškové vestičky.

Cena focení?

Rodinné plus dětské focení - obě scény 2.500,--  10 fotek

Jen rodinné - jedna scéna 2.000,--  6 fotek

Jen dítě -do sedmi let 1.500,--  6 fotek

Fotografie dostanete do týdne v elektronické podbě (posílám přes úschovnu). Fotky vybírám sama, nežádejte ode mne prosím náhledy ani neupravené snímky.

Objednávete se prosím ideálně zprávou přes fb: https://www.facebook.com/amulettfoto/

nebo telefonicky: 608380903