Členové teamu


Jmenuji se Lucka. Jako malá jsem toužila být indiánkou a akvabelou. V dospívání, pod tlakem reality, s úspěšně ukončenou ekonomkou jsem se pustila do papírování, což sice potěšilo peněženku, ke štěstí mi to ovšem nestačilo. Potřebovala jsem upokojit i tu druhou, tvořivější část mé bytosti a zaplnit prázdná místa po dětských přáních.

      Tak jsem se vrhla po hlavě (jinak to ani neumím) do výroby cínovaných šperků. Zpočátku to dost "pálilo", ale dnes si troufnu tvrdit, že už jsme s páječkou jedna ruka. Cínařina nezná hranic, proto mě tak fascinuje. Obklopená kameny a dráty pouštím každodenní realitu alespoň na chvíli z hlavy. Po mnoha  (nevydařených) pokusech o správnou fotoprezentaci jsem své drahé polovině sebrala starou zrcadlovku, přihlásila se na kurz focení....a pak do sebe kolečka pěkně zapadla. Práce s lidmi  navíc tvoří protipól k samotářské cínařské činnosti. Vzhledem k tomu, že jsem typický blíženec, dělám věci s vervou..ale časem mě jednotvárná činnost omrzí. Rovnováha mezi foto-tvorbou a cínováním je proto ideální kombinace.

Druhou polovinou teamu je můj muž Honza. Bez něj by se žádný z mých plánů nemohl uskutečnit. Je ovšem velice plachý a nejspíš nebudete mít šanci potkat jej na živo.

Poslední a nedílnou součástí je naše chlupatá pozorovatelka, hlídačka a v neposlední řadě modelka Yoko. Ani bez ní už si fotovýpravy nedokážu představit.