Milá Luci, tvoje fotky mě úplně uhranuly a měla jsem obrovskou potřebu být u toho. Objednala jsem se, aniž bych tušila, kde je Toužim . Trochu jsem se viděla jako postarší víla nebo čarodějka, ale pak jsem k tobě přijela a najednou bylo jasné, že já jsem já, a tak budeme i fotit. Dík tobě mi docvaklo, že kostým nepotřebuji, protože ani v běžném životě masky nenosím. Na fotkách jsi zachytila přesně to, co je pro mě důležité. Propojení s přírodou, zvířaty, matkou Zemí. Alespoň to tak cítím. Bez ohledu na nádherný výsledek, jsem si s vámi dvěma užila velmi příjemné odpoledne plné pocitu opečovávání a ženského souznění. Děkuji ti a děkuji i Yoko, že mě povzbudila a byla toho součástí.

Jitka Kocíková


Tvorbu Amulett sleduji se zájmem už delší dobu a jelikož sny se mají plnit, pro tento jsem si dojela z Valašska 450km dlouhou cestu ... A každý kilometr mi za to stál! Tady nejde o "převleky", kostýmy, hraní si na něco. Autorka nechá vyvstanou část vás samotných, to kým v hloubi duše jste, vaši nedílnou součást. V kouzelném ateliéru ožije vaše fantazie a před očima vidíte všechny možné světy, do kterých stačí jen vstoupit. Ať už to Lucka dělá jakkoliv, najednou se minimem líčení vaše duše rozzáří na celou Toužim a vy prostě a jednoduše jen jste, v celé své kráse a syrovosti. Nasloucháte kamenům, šeptáte si se stromy, očima hladíte zvěř... Putujete a je vám dobře na duši, jste to vy a u toho téměř neviditelná Lucka, která vás nechává ve svém bytí a u toho zaznamenává všechny ty krásné pocity a okamžiky, ty hluboké prožitky vás samotných a dané chvíle. Není potřeba se bát ani být nervózní, v ničem co nejste vy by vás nenechala pobývat, netlačila by vás do žádné strnulosti ani umělosti. Vraťme se ke své divokosti, k matce Zemi, ke své duši a nechme Amulett ať nás vede tou správnou cestičkou, protože ona vidí daleko víc a hlouběji než se může zdát. Děkuji za krásný prožitek a památku. Mělo a má to hloubku .

Libuška Dužíková

"Na focení s Luckou (Amulett) jsem se těšila, ale současně to pro mě byla velká výzva – fotit se bez výraznějšího make-upu, přirozeně… a vlastně vůbec nevědět, jak to celé dopadne, protože každá fotka, kterou Lucka vytvoří, má vlastní osobité kouzlo a je vždy něčím zvláštní.Celé focení bylo na pohodu, nervozita opadla hned na začátku a užila jsem si každou chvilku až do finálního výběru fotek k dalšímu zpracování. Děkuji, Luci, za to, že jsem se mohla na chvilku stát lesní čarodějkou a díky Tobě se při každém pohledu ponořím do tajemného lesa, kde slunce a čaruje mezi stromy… "

Maruška Neumannová


Nikdy jsem se necítila tak nádherná jako na tvých fotkách. Díky tvému přístupu jsem se vůbec nestyděla i když se nerada fotim, protože si obecně myslím, ze mi fotky nedělají dobrou reklamu. Ale s tebou to byl opravdu příjemný zážitek, jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala ti napsat. A moje nejoblíbenější fotka je moje profilovka

Denisa Joy Davidová

Amulett foto jsem našla v příspěvku na FB, hned jsem věděla, že je ten čas nechat zvěčnit dceru (15let), kdy je na rozhraní dívky a ženy. Všechny fotky byli krásné a bylo těžké vybrat, kterou.
Pro dceru bylo focení překvapení, nevěděla kam jedeme a co tam budeme dělat. Chtěla jsem se vyhnout poznámkám o trapné matce a házení obličejů .
Nakonec jsem byla za skvělou matku.
Míša si moc užila líčení, úpravu vlasů a výběr šatů. Třešničkou na dortu bylo samotné fotografování při kterém díky Lucii
se úplně proměnila. Byl to nezapomenutelný zážitek a top dárek k 15tým narozeninám na které nikdy nezapomene.
Moc děkujeme

Jana Cikaniková

Děkujeme Ti za krásný a neobyčejný zážitek, focení jsme si opravdu užily a děkujeme,žes nás přenesla přes naší počáteční trému. Fotky jsou úplně neskutečný a určitě nezůstaneme jen u jednoho focení.

Dana a Eliška

Jsem vděčná za krásné okamžiky a snímky které jsi pro nás vytvořila a jistě budou i další ♡

Romana Iterská