Pokud počasí dovolí fotím v exteriéru v okolí Toužimi, většinou pod dohledem mé chlupaté poradkyně Yoko. Poud počasí nedovolí, fotím ve vlastním ateliéru. Chcete-li se mnou na fotovýlet, počítejte s divočinou, komáry, kopřivami, vodou, vedrem, zimou a dalšími příjemnostmi, které k takovému focení neodmyslitelně patří. Pokud jste se nenechali odradit, pojďme do toho... výsledné fotky jsou naším společným dílem a já si chci každý fotovýlet užít, přičemž doufám, že si ho užijete i vy. Jedna z nejdůležitějších věcí je vybrat si správně styl focení, aby Vám sedl na míru.

    

1/ Tématický portrét

- fotky fantasy, pohádkové atd..prostě v nějakém stylu který Vám se líbí a domluvíme se na něm. V tomto případě je dobré mít rozmyšleno, jakým směrem se vydáme...zda se vidíte spíše jako bojovnický typ, či křehká víla, nebo máte-li konkrétní postavu, kterou byste si přáli ztvárnit. Máte zajištěné zapůjčení kostýmu dle výběru, jednoduché líčení i jednoduchou úpravu vlasů. Postproces - následná úprava fotografií je mnohem výraznější než u klasického civilního focení. Fotí se v exteriéru.

Pokud si budete přát služby vizážistky, objednám ji pro Vás. Cena za profesionální vizáž je 500 Kč.

Získáte ode mě šest pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 300/ks

ukázky z tématického focení

2) Hromadné  focení

- tématický portrét pro páry a malé skupinky. Je jedno, zda jde o rodinu, kamarády, maminku s dětmi nebo skupinku dětí.  Prvně je třeba si uvědomit, že při tomto focení nejde o pózování rodiny před objektivem. Je důležité sladit všechny kostýmy a pokud možno vymyslet nějakou základní dějovou linku a také si udělat čas... Na fotkách se společnými silami pokusíme vytvořit příběh či alespoň náladu. Kostýmy, doplňky a základní jednoduchá rychlovizáž v ceně.

Získáte ode mě devět pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě celkem - tzn pro celou skupinu.  Za fotografie navíc se připlácí 300/ks

3) Tématické focení se zvířaty

Mohu zajistit Československé vlčáky, lišku, sovy, krkavce, koně, barzoje, leonbergery. Toto focení je pouze ve vypsaných termínech. Vzhledem cenám za profesionální zvířecí modely dělám takové focení pouze několikrát do roka. Termíny a ceny vždy vypisuji na svém facebookovém profilu.


4) Decentní akt

Určený všem plnoletým ženám, které mají rády své tělo. Přirozenost je na fotkách nádherná. Nebude vidět nic, co nechcete, aby vidět bylo. Můžeme fotit v přírodě, ale pro stydlivější je samozřejmě k dospozici i ateliér. Ukázky jsou vesměs těhotenské, ale pro aktové fotky samozřejmě v očekávání být nemusíte.

Získáte ode mě pět fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 300/ks

Fine art atelier

Fine art značí krásné umění a užívá se ve většině uměleckých směrů. Ve fotografii platí tento pojem pro aranžovaný portrét, který má působit esteticky. Já osobně si pod tímto pojmem představím obraz a takto také můj fine art vypadá. Jako obraz. Jde o opravdu náročnou úpravu v postprocesu, kde si hraji s veškerými světly a stíny a v podstatě "domalovávám" fotografii.  Pro dospělé je cena 3.500 za tři výsledné fotky, pro dítě 2.500,-- za stejný počet. V ceně je kompletní vizáž, zapůjčení kostýmu a headdress dle domluvy.  Hodí se pro maminky s malými dětmi (nikoliv čerstvě narozenými, nejedná se o newborn), pro samotné ženy, děti od čtyř let, případně pro dívčí pár. Nejde o rodinnou fotku.  V naprosté většině je výsledkem blízký portrét jako v přiložených ukázkách. V ateliéru nefotím celou postavu.

Získáte ode mě tři pohádkové fotografie ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 500/ks

6) Focení civilní

Párové, těhotenské, rodinné, dětské. Pokud počasí dovolí, fotím tyto fotky formou procházky. Jde o výlet s různými úkoly. Outfit i líčení je na vás. Rodinné fotky procházejí pouze základní úpravou . Tzn neretušuji na nich vrásky, nezmenšuji bříško ani nic podobného. Snažím se, aby se jednalo o přirozené a příjemné fotky vás a vašich dětí.

7) Svatby

Svatby fotím většinou venkovní v dosahu 100km od Toužimi. Zde je vše o domluvě. Důležité je pro mě osobní setkání předem. Základní sazba platí pro 5 hodin focení, 300 výsledných fotografií z čehož 30ks je s plnou retuší.

Ceny jsou pevné. Je to moje zábava, ale i práce..a ta se zadarmo dělat nedá. 

Zamyslete se také nad tím, co od fotografií očekáváte. Pokud chcete fotky na "instáč", samozřejmě Vám stačí mobilovka od kamaráda. Focení s Amulett by mělo být krásnou vzpomínkou a zážitkem, který si budete pamatovat ještě mnoho let, při pohledu na společně vytvořené fotografie. A tiskněte je..čím větší, tím lepší.

Výsledný počet fotografií obdržíte do 14ti dní v elektronické podobě ke stažení.

1 fotografie navíc 300,- Kč

modelky pro TFP (neplacené focení) si vybírám sama.. Díky za pochopení a mějte se krásně!