CENÍK

Jak si správně vybrat styl focení

důležité informace

Pokud víte přesně, jaké fotky od nás potřebujete, není třeba dále číst a můžete pokračovat rovnou na ceník. Pokud ale váháte, doporučujeme si v první řadě prohlédnout portfolio.


1/ Můžete mít ode mě pěkné klasické fotky v přírodě Vaše a Vašich dětí, domácích zvířátek atd. Tyto přirozené fotky procházejí pouze základními úpravami..tzn neretušuji na nich vrásky, nezmenšuji bříško ani neprovádím grafické práce - výměny pozadí... Většina takových fotek jsou momentky..skupinu tedy samozřejmě napózuji, ale jinak je to spíš procházka s různými úkoly, aby se děti bavily a nebyly z focení otrávené.. V případě že zvolíte tento styl focení, je oblečení a líčení na vás.. Takových fotek dělám větší množství, minimum je 20 kousků, fotíme cca hodinku až hodinku a půl.

2/ Můžeme fotit také tématický portrét - fotky fantasy, pohádkové, pin-up atd..prostě v nějakém stylu který Vám se líbí a domluvíme se na něm. V tomto případě je dobré mít rozmyšleno, jakým směrem se vydáme...zda se vidíte spíše jako bojovnický typ, či křehká víla atd. Tento portrét je náročnější na přípravu..předem vymyslíme outfit, máte zajištěné zapůjčení kostýmu a vizážistické služby. Postproces - následná úprava fotografií je také mnohem výraznější než u klasického civilního focení. U jedné fotky nezřídka trávím i více než hodinu. Proto je výsledný počet fotografií nižší než u klasického focení,


3/ Další možností je focení se zvířátky. Zde platí vše co je pod bodem číslo 2...ale jako bonus jsou při focení také zvířata (Českoslovenští vlčáci, kůň, sova).  Takové focení probíhá hromadně...většinou je pro tři zákaznice (nebo pět dětí). Cena je opět vyšší, protože zvířata zvyklá na focení je samozřejmě potřeba náležitě ocenit a zaplatit, nehledě na to, že většinou cestují zpoza Prahy. Cena za takové focení se počítá od osoby, výsledný počet fotek je 6ks na osobu.


CENY:   Milí návštěvníci těchto stránek, právě jsem se dostala do fáze, kterou vídám čas od času u mnoha kolegů, umělců, řemeslníků a domácích výrobců... Cítím potřebu napsat něco o našich cenách.. Vím, že většina z Vás má představu, co náš koníček a přivýdělek v jednom všechno obnáší, protože jste chytří...ale je pár lidí, co si to zkrátka spočítat neumí. Ano, děláme to s Míšou z lásky a rády a protože nás to baví... Proto také jsou naše ceny tak nízké! Pokud vycházíte z představy že si uděláme dvouhodinovou procházku a shrábneme tři tisíce, tak je zcela mylná... úprava jedné pohádkové fotografie trvá průměrně jednu hodinu.. Za zvířátka platíme a platíme dost, abychom měly jistotu, že zvířata jsou na focení zvyklá a nehrozí újma na zdraví Vám ani jim......navíc k nám do sudet jezdí zpoza Prahy. Cena pořízení techniky, vybavení, vizážistických výrobků, kostýmů atd atd se pohybuje někde kolem 200.000,--..v podstatě stále z focení jen splácíme...

Takže prosííím, komu se zdají naše ceny vysoké, opravdu nám nepište, že to chcete levněji, nebo zda bychom nechtěly přijet si "zafotit" k vám jen tak pro zábavu... modelky pro TFP (neplacené focení) si vybíráme samy.. Díky za pochopení a mějte se krásně!

Focení tématické dospělí                                 

2500,-- Kč - cena za 1 osobu

6 upravených fotek v plném rozlišení v elektronické podobě
...zapůjčení cínovaných šperků dle Vašeho výběru, šatů, rekvizit

...vizáž, líčení, úprava vlasů

Focení tématické se zvířátky

3500,-- Kč - cena za 1 osobu

K dispozici máme koně, československé vlčáky, sovičku

Toto focení probíhá jen ve vypsaných termínech

6 upravených fotek v plném rozlišení v elektronické podobě
zapůjčení cínovaných šperků dle Vašeho výběru, šatů, rekvizit

vizáž, líčení, úprava vlasů

Focení tématické děti                                        

2000,-- Kč - cena za jedno dítě

7 upravených fotek v plném rozlišení v elektronické podobě

zapůjčení cínovaných šperků dle Vašeho výběru, šatů, rekvizit

Focení civilní, párové, rodinné

2000,--  cena je nezávislá na počtu osob (max 5 lidí)

20 upravených fotek se základní úpravou

Svatba

 Cena je na individuální domluvě....minimální částka je 6000,--

což je cena za 4 hodiny focení, 30 plně upravených fotek a 200 fotek s lehkou základní úpravou

Důležitý je osobní kontakt a seznámení předem...fotíme především venkovní svatby. Na vnitřní prostory nemáme zkušenosti a techniku, prosím vemte toto v potaz.. jsme schopné poskytnout i svatební vizáž - líčení, účes.. se zkouškou předem..tyto služby se platí zvlášť. Samozřejmě se lze domluvit na jiném počtu fotek atd. Vše je důležité dohodnout individuálně, dle Vašich potřeb.

Kalendář

 3.500,--

12 upravených fotek v plném rozlišení v elektronické podobě

vizážistické služby

zapůjčení kostýmů (většinou volíme dva různé outfity), šperků, doplňků

plus tistěný nástěnný kalendář na následující rok ve formátu A3 s Vašimi fotkami (ideální dárek)

Make-up, Hairstyling, bodypainting

Společenské líčení s účesem    700,-- Kč

Svatební líčení a účes včetně jedné zkoušky  2.500,--

Bodypainting, facepainting :

dle náročnosti...cena se pohybuje 700,-- až  1.500,--