Pár otázek úvodem

    Lovec nebo sběrač? 

     Sice lehce s nadsázkou, ale je to jedna z prvních věcí, kterou byste si měli rozmyslet, než ke mě na focení zamíříte. Snažíme se společně najít cestu k osobitým fotkám, což samozřejmě znamená, že do nich potřebujeme Vaši osobnost vložit. Proto zauvažujte, co Vám bude bližší...meč, flétna..či kytice lučního kvítí?

     Toužíte po kapce dobrodružství a počítáte s jistým nepohodlím (komáři, zima, vedro, kopřivy...), nebo chcete být hýčkáni a obletováni a užít si pohodové focení v ateliéru?

     Jak moc jste ochotní přijmout vlastní přirozenost? Vždy se snažím, abyste se ve výsledném stylingu a makeupu cítili dobře. Ale méně je někdy více a víly ani bojovnice nemívají nalepovací řasy ani rudé rty.  Pokud toužíte po výrazném líčení doporučuji Mýty a legendy v atelieru.

     Další věc, kterou je dobré mít při vybírání tématu či stylu na paměti je Váš momentální stav. Dám Vám pár příkladů  "jsem zamilovaná" nebo "mám chuť někoho praštit" nebo "potřebuji se ujistit, že ještě stojím za hřích" nebo "z vůně jarních květin mám dobrou náladu". Přemýšlejte spíš nad vlastním pocitem, než nad tím, co by na fotkách mohlo vypadat hezky...to už je má práce. Pokud prostě jen chcete hezké fotky a moc nad tím neuvažovat, samozřejmě i to zvládneme. Ale výsledek nevyzní stejně. Ne nadarmo se říká, že dobrá fotka je odraz duše.

     Už víte? Tak stačí vybírat z následující nabídky. K rozhodování snad pomohou ukázky. Odkazy na ně najdete u každého typu focení.

    

Tématický portrét v přírodě

4.200 Kč  za dospělou osobu    více ukázek zde

3.500 Kč za dítě do 13ti let         více ukázek zde


- fotky fantasy, pohádkové, přírodní atd... ve stylu který Vám se líbí a domluvíme se na něm.  Je dobré se předem zamyslet, kterou cestou byste se rádi ubírali (viz výše). Samozřejmě se nebráním ani lehce civilnějšímu focení, pokud si přejete fotky s amuletím "kouzlem", ale nemáte touhu strojit se do kostýmů či dávat si na hlavu korunu.  Máte zajištěné zapůjčení kostýmu i rekvizit dle Vašeho výběru,  líčení i úpravu vlasů v mé režii.  Časově počítejte s hodinou na přípravu a dvěmi hodinami focení (včetně cesty na lokaci).

Získáte ode mě pět pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks

Příběhové focení

- tématický portrét pro páry a malé skupinky. Je jedno, zda jde o rodinu, kamarády, maminku s dětmi nebo skupinku dětí.  Prvně je třeba si uvědomit, že při tomto focení nejde o pózování rodiny před objektivem. Je důležité sladit všechny kostýmy a pokud možno vymyslet nějakou základní dějovou linku a také si udělat čas... Na fotkách se společnými silami pokusíme vytvořit příběh, či alespoň náladu. Kostýmy, doplňky a základní jednoduchá rychlovizáž v ceně.

Získáte ode mě osm pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě celkem - tzn pro celou skupinu.  Za fotografie navíc se připlácí 400/ks

2 osoby 5.000,--

3 osoby 6.000,--

4 osoby 8.000,--

více ukázek zde

Tématické focení se zvířaty

   termíny a ceny vypisuji na fb stránce 

5.000 Kč za osobu    více ukázek zde

Mohu zajistit Československé vlčáky, lišku, sovy, krkavce, koně, barzoje, leonbergery. Toto focení je pouze ve vypsaných termínech. Vzhledem cenám za profesionální zvířecí modely dělám takové focení pouze několikrát do roka. Při takovém focení se sejdou dvě, max tři zákaznice najednou a bývá celodenní.

Získáte ode mě pět pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks


Decentní akt či poloakt

4.200 Kč za osobu      více ukázek zde        

Určený všem plnoletým ženám, které mají rády své tělo. Přirozenost je na fotkách nádherná. Nebude vidět nic, co nechcete, aby vidět bylo. Můžeme fotit v přírodě, ale pro stydlivější je samozřejmě k dospozici i ateliér. Toto focení se hodí i pro ženy v očekávání.

Získáte ode mě pět fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks

Mýty a legendy v atelieru

Mýty a legendy v atelieru    4.000,-- za osobu       více ukázek zde

Focení v atelieru je velmi odlišné od extreriérového focení. Je rozhodně pohodlnější a intimnější, nicméně je zapotřebí víc trpělivosti jak při přípravě, která bývá náročnější, tak i při pózování. V atelieru fotím zejména s vlastnoručně vyrobenými headdresy.  Můžete si vybrat dle svého vlastního gusta headdress i kostým, vše zkompletujeme.  V ceně je kompletní vizáž, zapůjčení kostýmu a headdress dle domluvy. V naprosté většině je výsledkem blízký portrét jako v přiložených ukázkách.

Získáte ode mě čtyři fotografie ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks


Na závěr pár odpovědí

Co máte čekat při focení samotném?
Já nekoušu a můj foťák také ne. Yoko, má věrná chlupatá psí průvodkyně, která nesmí chybět při žádné fotovýpravě taktéž nekouše, zato funguje jako výborný psí zvonek a uvítací výbor.  Máte-li trochu trému a obavy, můžu Vás uklidnit, rozhodně nejste první a nebudete ani poslední, spolu to zvládnem. Nezapomeňte že fotíte pro sebe...pro nikoho jiného.

Kdo zajistí kostýmy, doplňky, líčení účes?
V naprosté většině vše zajištuji já. Ateliér mám malý, ale plný kostýmu a doplňků. Jistě najdeme to pravé pro Vás. Specifické jsou pro mně headdresy a čelenky. ZDE se můžete mrknout na jejich aktuální nabídku. Samozřejmě výběr je na Vás, nikoho do ničeho nenutím. Kostýmy nafocené sice nemám, ale část jich vidíte na mých fotkách. V mé zbrojnici jsou k dispozici meče, kopí, štíty, luky, kuš, pistole, sekera
Líčení i účes zajišťuji já, vesměs dávám přednost přirozenému vzhledu (výjimkou je Mytologický ateliér). Nečekejte ode mne nalepovací řasy, tuny makeupu a barviček. Líčím i češu tak, aby pokud možno styling odpovídal době a postavě, kterou ztvárňujete. Pokud máte specifická přání, mohu objednat makeup-artistku, kterou ovšem hradíte zvlášť.
 
Jak se připravit?
Nic extra se od Vás neočekává. Pokud jdeme ven, tak boty do přírody, repelent, vodu na cestu a obléci se adekvátně k počasí a dorazit pokud možno na čas a v dobré náladě. Toť vše.

A co čekat od fotografky?
Jsem obyčejná, trochu bláznivá odrostlá holka se smyslem pro humor, co se snaží nebrat svět příliš vážně. Přestože mé fotky většinou moc usměvavé nejsou, věřím, že si celý proces přípravy i focení náležitě užijete, protože zážitek z focení považuji za stejně důležitý jako výsledné fotky. Uvidíte mě nejspíš v montérkách a nenačančanou...taková prostě jsem.

Kde se fotí?
Na západě čech, v Toužimi a blízkém okolí. Případně v atelieru na adrese: Plzeňská 168, Toužim. Zaparkovat se dá naproti přes silnici na parkovišti u hřiště.

Jak se objednat když už mám jasno? Napište na fb nebo na mail: amulett@post.cz nebo cinkněte: 608380903


Ceny jsou pevné. Je to moje zábava, ale i práce..a ta se zadarmo dělat nedá.  

Focení s Amulett by mělo být krásnou vzpomínkou a zážitkem, který si budete pamatovat ještě mnoho let, při pohledu na společně vytvořené fotografie. A tiskněte je..čím větší, tím lepší.

Výsledný počet fotografií obdržíte do 14ti dní v elektronické podobě ke stažení.

modelky pro TFP (neplacené focení) si vybírám sama.. Díky za pochopení a mějte se krásně!