Lovec nebo sběrač? 

    Hned na úvod Vám položím pár otázek, nad kterými byste se měli zamyslet, než ke mě na focení zamíříte. Snažíme se společně najít cestu k osobitým fotkám, což samozřejmě znamená, že do nich potřebujeme Vaši osobnost vložit. Proto zauvažujte, co Vám bude bližší...meč, flétna..či kytice lučního kvítí?

     Toužíte po kapce dobrodružství a počítáte s jistým nepohodlím (komáři, zima, vedro, kopřivy...), nebo chcete být hýčkáni a obletováni a užít si pohodové focení v ateliéru?

     Jak moc jste ochotní přijmout vlastní přirozenost? Vždy se snažím, abyste se ve výsledném stylingu a makeupu cítili dobře. Ale méně je někdy více a víly ani bojovnice nemívají nalepovací řasy ani rudé rty.  Pokud toužíte po výrazném líčení doporučuji Mýty a legendy v atelieru.

     Další věc, kterou je dobré mít při vybírání tématu či stylu na paměti je Váš momentální stav. Dám Vám pár příkladů  "jsem zamilovaná" nebo "mám chuť někoho praštit"  (prosím fotografku ne) nebo "potřebuji se ujistit, že ještě stojím za hřích" nebo "z vůně jarních květin mám dobrou náladu". Přemýšlejte spíš nad vlastním pocitem, než nad tím, co by na fotkách mohlo vypadat hezky...to už je má práce. Pokud prostě jen chcete hezké fotky a moc nad tím neuvažovat, samozřejmě i to zvládneme. Ale výsledek nevyzní stejně. Ne nadarmo se říká, že dobrá fotka je odraz duše.

     Už máte jasno? Tak stačí vybrat z následující nabídky a napsat si o rezervaci termínu. Při rezervaci vybírám nevratný rezervační poplatek. K rozhodování snad pomohou ukázky. Odkazy na ně najdete u každého typu focení.

    

Portrét s fantazií

4.000 Kč  za dospělou osobu    více ukázek zde

3.000 Kč za dítě do 13ti let         více ukázek zde


Vaše osobní portréty ve stylu který Vám se líbí a domluvíme se na něm. V naprosté většině případů se fotí v přírodě a to za jakéhokoliv počasí. Je dobré se předem zamyslet, kterou cestou byste se rádi ubírali (viz výše). Samozřejmě se nebráním ani lehce civilnějšímu focení, pokud si přejete fotky s amuletím "kouzlem", ale nemáte touhu strojit se do kostýmů či dávat si na hlavu korunu.  Máte zajištěné zapůjčení kostýmu i rekvizit dle Vašeho výběru,  líčení i úpravu vlasů v mé režii.  Časově počítejte s hodinou na přípravu a dvěmi hodinami focení (včetně pěší cesty na lokaci). U dětí je příprava rychlejší a většinou i postproces, proto odevzdávám fotek více.

Získáte ode mě minimálně 5 pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Počty fotografií které uvádím jsou MINIMÁLNÍ, často jich za určený čas zvládnu udělat více. Velice záleží na pracnosti postprocesu. Pro úpravu Vašich fotek mám vymezeno 7 hodin práce. Dostanete proto tolik fotek, kolik za daný čas zvládnu udělat. Většinou počítejte 5-9 fotek. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks

Příběhové focení

Fotografování pro páry a malé skupinky. Je jedno, zda jde o rodinu, kamarády, maminku s dětmi nebo skupinku dětí.  Prvně je třeba si uvědomit, že při tomto focení nejde o pózování rodiny před objektivem. Je důležité sladit všechny kostýmy a pokud možno vymyslet základní dějovou linku a také si udělat čas... Na fotkách se společnými silami pokusíme vytvořit příběh, či náladu. Kostýmy, doplňky a základní jednoduchá rychlovizáž v ceně. Fotí se v přírodě za jakéhokoliv počasí.

Získáte ode mě osm pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě celkem - tzn pro celou skupinu.  Za fotografie navíc se připlácí 400/ks

2 osoby 5.000,--

3 osoby 6.000,--

4 osoby 8.000,--

více ukázek zde

Tématické focení se zvířaty

   termíny a ceny vypisuji na fb stránce 

5.000 Kč za osobu    více ukázek zde

Mohu zajistit Československé vlčáky, lišku, koně, barzoje, leonbergery. Toto focení je pouze ve vypsaných termínech. Vzhledem cenám za profesionální zvířecí modely pořádám takové focení pouze několikrát do roka a to formou celodenní "dámské jízdy", což znamená, že se sejdou dvě, max tři zákaznice najednou a celý den se nese v tvůrčím a společenském duchu. Pomáháme si všechny navzájem, což odbourává stres i nervozitu.

Pokud chcete focení se zvířaty pro rodinu či partu přátel, nebo jen a jen pro sebe, je možné takové focení domluvit. Počítejte s klasickým ceníkem  plus 4.000 za zvířata.

Získáte ode mě pět pohádkových fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks


Decentní akt či poloakt

4.000 Kč za osobu      více ukázek zde        

Určený všem plnoletým ženám, které mají rády své tělo. Přirozenost je na fotkách nádherná. Nebude vidět nic, co nechcete, aby vidět bylo. Můžeme fotit v přírodě, ale pro stydlivější je samozřejmě k dospozici i ateliér. Tento typ focení se hodí i pro ženy v očekávání.

Získáte ode mě pět fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks

Mýty a legendy v atelieru

 4.000,-- za osobu       více ukázek zde

Focení v atelieru je velmi odlišné od extreriérového focení. Je rozhodně pohodlnější a intimnější, nicméně je zapotřebí víc trpělivosti jak při přípravě, která bývá náročnější, tak i při pózování. V atelieru fotím zejména s vlastnoručně vyrobenými headdresy.  Můžete si vybrat dle svého vlastního gusta headdress i kostým, vše zkompletujeme.  V ceně je kompletní vizáž, zapůjčení kostýmu a headdress dle domluvy. V naprosté většině je výsledkem blízký portrét jako v přiložených ukázkách.

Získáte ode mě pět fotografií ve velkém rozlišení v elektronické podobě. Za fotografie navíc se připlácí 400/ks


Na závěr pár odpovědí

Co máte čekat při focení samotném?
Já nekoušu a můj foťák také ne. Yoko, má věrná chlupatá psí průvodkyně, která nesmí chybět při žádné fotovýpravě taktéž nekouše, navíc funguje jako výborný psí zvonek a uvítací výbor.  Máte-li trochu trému a obavy, můžu Vás uklidnit, rozhodně nejste první a nebudete ani poslední, spolu to zvládnem. Nezapomeňte že fotíte pro sebe...pro nikoho jiného.

Kdo zajistí kostýmy, doplňky, líčení účes?
Ateliér mám malý, ale plný kostýmu a doplňků. Jistě najdeme to pravé pro Vás. Specifické jsou pro mně headdresy a čelenky. ZDE se můžete mrknout na jejich aktuální nabídku. Samozřejmě výběr je na Vás, nikoho do ničeho nenutím. Kostýmy co mám k dispozici vidíte na mých fotkách. V mé zbrojnici jsou k dispozici meče, kopí, štíty, luky, kuš, pistole, sekera
Líčení i účes zajišťuji já, vesměs dávám přednost přirozenému vzhledu (výjimkou je Mytologický ateliér). Nečekejte ode mne nalepovací řasy, tuny makeupu a barviček. Líčím i češu tak, aby pokud možno styling odpovídal době a postavě, kterou ztvárňujete. Pokud máte specifická přání, mohu objednat makeup-artistku, kterou ovšem hradíte zvlášť.
 
Jak se připravit?
Nic extra se od Vás neočekává. Pokud jdeme ven, tak boty do přírody, repelent, vodu na cestu a obléci se adekvátně k počasí a dorazit pokud možno na čas a v dobré náladě. Toť vše.

A co čekat od fotografky?
Jsem obyčejná, trochu bláznivá odrostlá holka se smyslem pro humor, co se snaží nebrat svět příliš vážně. Věřím, že si celý proces přípravy i focení náležitě užijete, protože zážitek z focení považuji za stejně důležitý jako výsledné fotky. Uvidíte mě nejspíš v montérkách a nenačančanou...taková prostě jsem.

Kde se fotí?
Na západě čech, v Toužimi a blízkém okolí. Případně v atelieru na adrese: Plzeňská 168, Toužim. Zaparkovat se dá naproti přes silnici na parkovišti u hřiště.

Rezervační poplatek?
Ano, vybírám nevratný rezervační poplatek na termín, 500 Kč. Vzhledem k tomu, že fotím maximálně dvakrát do týdne a upřednostňuji osobní přístup před hromadným vyděláváním peněz, je pro mě každý odpadnutý termín ztráta. Termíny mám často rezervované dva i více měsíců dopředu a uvolněný termín se většinou již nezaplní. Děkuji za pochopení. Rezervační poplatek platíte předem na účet, zbytek ceny o uhrazený poplatek snížený, se hradí při focení samotném.

Jak se objednat když už mám jasno? Napište na fb nebo na mail: amulett@post.cz nebo cinkněte: 608380903


Ceny jsou pevné. Je to moje zábava, ale i práce..a ta se zadarmo dělat nedá.  

Focení s Amulett by mělo být krásnou vzpomínkou a zážitkem, který si budete pamatovat ještě mnoho let, při pohledu na společně vytvořené fotografie. A tiskněte je..čím větší, tím lepší.

Výsledný počet fotografií obdržíte do 14ti dní v elektronické podobě ke stažení.

modelky pro TFP (neplacené focení) si vybírám sama.. Díky za pochopení a mějte se krásně!